Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Authorization
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Slovenian
kn: ಸ್ಲೋವೇನಿಯನ್
