Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: German
mn: Герман

en: Slovenian
mn: Словени
