Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: German
ne: जर्मन
