Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: German
pl: Niemiecki

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Credit card/eCheck
pl: Karta kredytowa/eCheck

en: Select your payment type:
pl: Wybierz metodę płatności:

en: Online check
pl: Czek online

en: Language preference
pl: Preferencje językowe

en: Slovenian
pl: Słoweński
