Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Slovenian
ps: سلوېنیایی
