Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: German
te: జర్మన్

en: Language preference
te: భాషా ప్రాధాన్యత

en: Slovenian
te: స్లొవేనియన్
