Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: German
af: Duits

en: Slovenian
af: Sloveniaans
