Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: German
bg: Немски

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Credit card on a secure server:
bg: Защитен сървър на кредитна карта:

en: Slovenian
bg: Словенски
