Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: German
cs: Německy

en: Transaction type
cs: Typ transakce

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
cs: V průběhu platby použil zákazník jinou e-mailovou adresu: !email

en: Credit card on a secure server:
cs: Kreditní karta na zabezpečeném serveru:

en: Credit card/eCheck
cs: Kreditní karta/eCheck

en: Select your payment type:
cs: Vyberte způsob platby:

en: Online check
cs: Online platba

en: Language preference
cs: Nastavení jazyka

en: Show credit card icons beside the payment method title.
cs: Zobrazit ikony kreditních karet vedle titulku způsobu placení.

en: Slovenian
cs: Slovinsky
