Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Slovenian
dz: སོལོ་བི་ནི་ཡཱན།
