Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Credit card on a secure server:
el: Πιστωτική κάρτα σε ασφαλές περιβάλλον:

en: Credit card/eCheck
el: Πιστωτική Κάρτα / Ηλεκτρονική Επιταγή

en: Select your payment type:
el: Επιλέξτε τον τύπο πληρωμής:

en: Language preference
el: Γλώσσα προτίμησης

en: Show credit card icons beside the payment method title.
el: Εμφάνιση εικονιδίων πιστωτικών καρτών κάτω από τον τίτλο μεθόδου πληρωμής.
