Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: German
et: Saksa keel

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
et: Klient kasutas maksmise ajal erinevat eposti aadressi: !email

en: Select your payment type:
et: Vali oma makseviis:

en: Language preference
et: Keele eelistus

en: Show credit card icons beside the payment method title.
et: Näita krediitkaardi ikoone makseviisi nime kõrval.

en: Slovenian
et: Sloveenia keel
