Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: German
eu: Alemanera

en: Slovenian
eu: Esloveniera
