Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: German
is: Þýska

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: Credit card
is: Kreditkort

en: Credit card on a secure server:
is: Með kreditkorti gegnum örugga vefgátt

en: Slovenian
is: Slóvakíska
