Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Slovenian
km: ស្លូវ៉ានី
