Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Slovenian
ku: سلۆڤینی
