Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: English
lt: Anglų

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
lt: Klientas naudojosi skirtingais el. pašto adresais mokėjimo metu: !email

en: Credit card on a secure server:
lt: Kredito kortelė saugiame serveryje:

en: Credit card/eCheck
lt: Kredito kortelė/eCheck

en: Select your payment type:
lt: Pasirinkite apmokėjimo tipą:

en: Online check
lt: Internetinis čekis

en: Language preference
lt: Kalbos nuostatos

en: Show credit card icons beside the payment method title.
lt: Rodyti kredito kortelės ikoną šalia mokėjimo būdo pavadinimo.
