Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: German
lv: Vācu

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Credit card on a secure server:
lv: Kredītkarte uz droša servera:

en: Credit card/eCheck
lv: Kredītkarte/eČeks

en: Select your payment type:
lv: Izvēlieties maksāšanas veidu:

en: Online check
lv: Tiešsaistes čeks

en: Language preference
lv: Izvēlētā valoda

en: Show credit card icons beside the payment method title.
lv: Rādīt kredītkaršu ikonas blakus maksāšanas metodes nosaukumam.

en: Slovenian
lv: Slovēņu
