Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: German
nn: Tysk

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Credit card
nn: Kredittkort

en: Credit card on a secure server:
nn: Kredittkort på sikker tenar

en: Select your payment type:
nn: Vel betaling:

en: Language preference
nn: Føretrekt språk

en: Slovenian
nn: Slovensk
