Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: German
ro: Germană

en: Transaction type
ro: Tip de tranzacție

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Credit card
ro: Card de credit

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
ro: Clientul a folosit altă adresă de e-mail la efectuarea plăţii: !email

en: Credit card on a secure server:
ro: Card de credit pe server securizat:

en: Select your payment type:
ro: Alegeţi modul de plată:

en: Language preference
ro: Preferinţe de limbă

en: Show credit card icons beside the payment method title.
ro: Afişarea siglei cărţii de credit lângă modul de plată.

en: Slovenian
ro: Slovenă
