Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Purchase
ru: Покупка

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: German
ru: Немецкий

en: Transaction type
ru: Тип транзакции

en: Authorization
ru: Авторизация

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
ru: Во время оплаты покупатель использовал другой адрес e-mail: !email

en: Credit card on a secure server:
ru: Кредитные карты на защищенный сервер:

en: Credit card/eCheck
ru: Кредитная карта/eCheck

en: Select your payment type:
ru: Выберите вид платежа:

en: Online check
ru: Онлайн проверка

en: Language preference
ru: Языковые предпочтения

en: Show credit card icons beside the payment method title.
ru: Показывать иконку кредитной карты сбоку от названия метода платежа

en: Slovenian
ru: Словенский
