Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: German
sk: Nemčina

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
sk: Počas platby použil zákazník nasledujúcu e-mailovú adresu: !email

en: Credit card on a secure server:
sk: Kreditná karta na bezpečnom serveri:

en: Credit card/eCheck
sk: Kreditná karta/eCheck

en: Select your payment type:
sk: Vyberte si spôsob platby:

en: Online check
sk: Online kontrola

en: Language preference
sk: Nastavenia jazyka

en: Show credit card icons beside the payment method title.
sk: Pri názve metódy platby zobrazovať ikony kreditných kariet.

en: Slovenian
sk: Slovinčina
