Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: German
sr: немачки

en: Slovenian
sr: словеначки
