Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: German
tr: Almanca

en: Transaction type
tr: İşlem tipi

en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
tr: Müşteri ödeme aşamasında farklı bir e-posta adresi kullandı: !email

en: Credit card on a secure server:
tr: Güvenli sunucu üzerinde Kredi Kartı:

en: Credit card/eCheck
tr: Kredi Kartı

en: Select your payment type:
tr: Ödeme türünüzü seçin:

en: Online check
tr: Online Çek

en: Language preference
tr: Dil ayarları

en: Show credit card icons beside the payment method title.
tr: Kredi kartı ikonunu ödeme metodu başlığı yanında göster.

en: Slovenian
tr: Slovence
