Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Purchase
uk: Купити

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: German
uk: Німецька

en: Transaction type
uk: Тип транзакції

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
uk: Під час оплати клієнт використав іншу адресу електронної пошти: !email

en: Credit card on a secure server:
uk: Кредитна картка на захищений сервер:

en: Credit card/eCheck
uk: Кредитна картка/eCheck

en: Select your payment type:
uk: Оберіть тип оплати:

en: Online check
uk: Онлайн-перевірка

en: Language preference
uk: Мовні вподобання

en: Show credit card icons beside the payment method title.
uk: Показувати іконку кредитної карти збоку від назви методу платежу

en: Slovenian
uk: Словенська
