Ubercart ConsTriv (6.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Purchase
sv: Köp

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: German
sv: Tyska

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
sv: Kunden använde en annan e-postadress vid betalning: !email

en: Credit card on a secure server:
sv: Kontokort på en säker server:

en: Credit card/eCheck
sv: Kontokort/eCheck

en: Select your payment type:
sv: Välj din betalningstyp:

en: Online check
sv: Kontroll online

en: Language preference
sv: Språkinställning

en: Show credit card icons beside the payment method title.
sv: Visa kontokortsikoner bredvid titeln för betalningsmetod.

en: Slovenian
sv: Slovenska
