Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Cost
af: Koste

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Statistics
af: Statistieke

en: Comment
af: Kommentaar

en: Order
af: Bestelling

en: Manual
af: Handleiding

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Orders
af: Bestellings

en: Reports
af: Verslae

en: view own reports
af: wye eie verslae
