Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: احفظ

en: Summary
ar: الملخص

en: Update
ar: حَدِّث

en: Views
ar: العرض

en: View
ar: عرض

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Comment
ar: التعليق

en: Month
ar: بالشهر

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: Order
ar: الترتيب

en: Print
ar: الطباعة

en: Reports
ar: التقارير
