Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Comment
ast: Comentariu

en: Order
ast: Orde
