Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Date
ca: Data

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Check
ca: Xec

en: Comment
ca: Comentari

en: Month
ca: Mes

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Order
ca: Ordre

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Shipping
ca: Tramesa

en: Product
ca: Producte

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Products
ca: Productes

en: Orders
ca: Comandes

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Close window
ca: Tanca la finestra

en: Print
ca: Impressió

en: Reports
ca: Informes

en: Order #:
ca: # comanda:

en: This order has no comments associated with it.
ca: Aquesta comanda no té cap comentari associat.

en: Total revenue
ca: Ingressos totals

en: Update report
ca: Actualitza l'informe

en: Sold
ca: Venut

en: No products found
ca: No s'han trobat productes.

en: Number of orders
ca: Número de comandes

en: Average order
ca: Mitjana de les comandes

en: Sales year
ca: Vendes de l'any

en: Sales data
ca: Dades de les vendes

en: Today, !date
ca: Avui, !date

en: Yesterday, !date
ca: Ahir, !date

en: Daily average for @month
ca: Mitjana diària per @month

en: Projected totals for @date
ca: Total previst per @date

en: Grand total sales
ca: Total de vendes

en: Order comments
ca: Comentaris de la comanda

en: Shipping quote method
ca: Mètode de port

en: Notified
ca: Notificat

en: Ship to
ca: Envia a
