Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།
