Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (46 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cost
el: Κόστος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Views
el: Εμφανίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Check
el: Επιταγή

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Month
el: Μήνας

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Order
el: Σειρά

en: Shipping
el: Έξοδα αποστολής

en: Product
el: Προϊόν

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Products
el: Προϊόντα

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Package
el: Πακέτο

en: Close window
el: Κλείσιμο παράθυρου

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Reports
el: Αναφορές

en: Shipping Address:
el: Διεύθυνση αποστολής:

en: Order #:
el: Παραγγελία #:

en: Shipping Method:
el: Μέθοδος αποστολής:

en: Ship order !order_id packages.
el: Αποστολή των συσκευασιών της παραγγελίας !order_id.

en: Ship
el: Αποστολή

en: This order has no comments associated with it.
el: Η παραγγελία δεν έχει συνδεόμενα σχόλια.

en: view own products
el: προβολή δικών τους προϊόντων

en: Update report
el: Ενημέρωση αναφοράς

en: Number of orders
el: Αριθμός των παραγγελιών

en: Today, !date
el: Σήμερα, !date

en: Yesterday, !date
el: Χθες, !date

en: view own reports
el: προβολή δικών τους εκθέσεων

en: Order @order_id does not exist.
el: Η παραγγελία @order_id δεν υπάρχει.

en: Order comments
el: Παρατηρήσεις παραγγελίας

en: SKU:
el: Κωδικός:
