Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Date
eo: Dato

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: New comment
eo: Nova komento

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Comment
eo: Komento

en: Reports
eo: Raportoj
