Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Subject
eu: Gaia

en: Date
eu: Data

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Reports
eu: Txostenak
