Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ارسال

en: Subject
fa: موضوع

en: Actions
fa: کنش‌ها

en: Date
fa: تاریخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Views
fa: نمایه‌ها

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه (ID)

en: Statistics
fa: آمار

en: Added
fa: اضافه شده

en: Comment
fa: نظر

en: Month
fa: ماه

en: email
fa: رایانامه

en: Order
fa: ترتیب

en: Print
fa: چاپ

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Click here for your sales overview.
fa: برای مرورکلی فروش‌هایتان اینجا کلیک کنید.
