Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Date
gl: Data

en: Settings
gl: Opcións

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Comment
gl: Comentario

en: Month
gl: Mes

en: Order
gl: Orde

en: Print
gl: Imprimir

en: Reports
gl: Informes
