Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: הגש

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Cost
he: עלות

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: סיכום

en: Update
he: עדכן

en: Views
he: היבטים

en: View
he: תצוגה

en: Total
he: סה"כ

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Check
he: המחאה

en: Added
he: התווסף

en: Comment
he: תגובה

en: Month
he: חודש

en: email
he: דוא"ל

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Order
he: הזמנה

en: Shipping
he: משלוח

en: Product
he: מוצר

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Products
he: מוצרים

en: Orders
he: הזמנות

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Package
he: חבילה

en: Close window
he: סגור חלון

en: Print
he: הדפסה

en: Reports
he: דו"חות

en: Order #:
he: מספר הזמנות:

en: Shipping Method:
he: צורת משלוח:

en: This order has no comments associated with it.
he: להזמנה זו אין תגובה מצורפת.

en: Products sold
he: מוצרים שנמכרו

en: Total revenue
he: סך הכנסות

en: Sold
he: נמכר

en: Number of orders
he: מספר הזמנות

en: Average order
he: ממוצע הזמנות

en: Sales year
he: שנת מכירות

en: Sales data
he: זמני מכירות

en: Today, !date
he: היום, !date

en: Yesterday, !date
he: אתמול, !date

en: Daily average for @month
he: ממוצע יומי ל @month

en: Projected totals for @date
he: סה"כ הזמנות בעבודה ל @date

en: Grand total sales
he: סה"כ מכירות

en: Order comments
he: הערות להזמנה

en: Ship to
he: שלח אל
