Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Subject
hr: Naslov

en: Actions
hr: Akcije

en: Date
hr: Datum

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Ažuriraj

en: View
hr: Pregled

en: Total
hr: Ukupno

en: Statistics
hr: Statistike

en: Comment
hr: Komentar

en: Month
hr: Mjesec

en: Order
hr: Poredak

en: Print
hr: Printaj

en: Reports
hr: Izvješća
