Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Subject
id: Subyek

en: Actions
id: Perintah

en: Cost
id: Biaya

en: Date
id: Tanggal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Update
id: Mutakhirkan

en: View
id: Lihat

en: Statistics
id: Statistik

en: Comment
id: Komentar

en: Month
id: Bulan

en: Order
id: Urutan

en: Print
id: Cetak

en: Reports
id: Laporan
