Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Date
jv: Tanggal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Comment
jv: Komentar

en: Month
jv: Wulan

en: Order
jv: Urutan

en: Print
jv: Cétak

en: Reports
jv: Laporan
