Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დასტური

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: მოქმედებები

en: Name
ka: სახელი

en: Month
ka: თვე
