Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Statistics
kk: Статистика

en: Comment
kk: Пікір

en: Reports
kk: Есептер
