Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: View
km: មើល

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Order
km: លំដាប់

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: Reports
km: របាយការណ៍
