Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Added
kn: ಸೇರಿಸಲಾಗಿದ್ದು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್

en: Close window
kn: ವಿಂಡೊವನ್ನು ಮುಚ್ಚು

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...
