Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Month
ku: مانگ

en: Order
ku: ڕیز

en: Print
ku: چاپکردن

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان
