Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cost
lt: Savikaina

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Total
lt: Iš viso

en: Statistics
lt: Statistika

en: Check
lt: Čekis

en: Added
lt: Pridėta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Month
lt: Mėnesis

en: email
lt: el. paštas

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Order
lt: Tvarka

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Product
lt: Prekė

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Products
lt: Prekės

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Package
lt: Pakuotė

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Print
lt: Spausdinti

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Shipping Address:
lt: Pristatymo adresas:

en: Order #:
lt: Užsakymas #:

en: Shipping Method:
lt: Pristatymo būdas:

en: Ship order !order_id packages.
lt: Išsiųstos !order_id užsakymo pakuotės.

en: Ship
lt: Pristatymas

en: This order has no comments associated with it.
lt: Šis užsakymas neturi komentarų.

en: Products sold
lt: Prekių parduota

en: Total revenue
lt: Viso įplaukų

en: Update report
lt: Atnaujinti ataskaita

en: Sold
lt: Parduota

en: No products found
lt: Prekių nerasta

en: Number of orders
lt: Užsakymų skaičius

en: Average order
lt: Vidutinis užsakymas

en: Total @year
lt: Viso @year

en: Sales year
lt: Pardavimų metai

en: Sales data
lt: Pardavimų duomenys

en: Today, !date
lt: Šiandiena, !date

en: Yesterday, !date
lt: Vakar, !date

en: Daily average for @month
lt: Dienos vidurkis @month

en: Projected totals for @date
lt: Palnuojama viso @date

en: Grand total sales
lt: Viso pardavimų

en: The CSV data could not be retreived. It's possible the data might have expired. Refresh the report page and try to retrieve the CSV file again.
lt: CSV duomenis negali būti atnaujinti. Gali būt, kad duomenis nebegalioja. Atnaujinkite ataskatų puslapį ir pabadykite atnaujinti CSV failą iš naujo.

en: Order @order_id does not exist.
lt: @order_id  užsakymas neegzistuoja.

en: Order comments
lt: Užsakymo komentarai

en: Shipping quote method
lt: Pristatymo metodo kaina

en: Notified
lt: Pranešta

en: Ship to
lt: Pristatyti į

en: SKU:
lt: SKU

en: If the order status is not still In Checkout.
lt: Jei užsakymo būsena dar ne Pirkimas.
