Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Subject
lv: Tēma

en: Actions
lv: Darbības

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunot

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skats

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: Check
lv: Čeks

en: Comment
lv: Komentārs

en: Month
lv: Mēnesis

en: Order
lv: Secība

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Product
lv: Prece

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Products
lv: Preces

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Message Text
lv: Vēstules teksts

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Package
lv: Paka

en: Print
lv: Drukāt

en: Reports
lv: Atskaites

en: Shipping Address:
lv: Piegādes adrese:

en: Order #:
lv: Pasūtījuma #:

en: Shipping Method:
lv: Piegādes veids:

en: Ship
lv: Sūtīt

en: This order has no comments associated with it.
lv: Šim pasūtījumam nav pievienoti komentāri.

en: Yesterday, !date
lv: Vakardien, !date

en: Daily average for @month
lv: Vidēji dienā @month

en: Order comments
lv: Pasūtījuma komentāri

en: Ship to
lv: Piegādāt uz
