Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
