Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Статус

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Date
mn: Огноо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Statistics
mn: Статистик

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Order
mn: Дараалал
