Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Actions
mr: कृती

en: Cost
mr: किंमत

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Total
mr: एकूण

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Month
mr: महिना

en: email
mr: ईमेल

en: Sell Price
mr: विक्री किंमत
